Krizová připravenost

Krizová připravenost

Jihomoravský kraj pravidelně podporuje krizovou připravenost neziskových organizací, jako je Český červený kříž. V průběhu let tak spolufinancoval projekty, které pomohly pořídit vybavení pro humanitární jednotku, uspořádat cvičení jednotky a vylepšit její odborné znalosti.

Krizová připravenost 2017

Díky podpoře Jihomoravského kraje ve výši 200 000 Kč pořídil OS ČČK vybavení sanitního vozu, zdravotní záchranářský batoh, pracovní uniformy pro členy humanitární jednotky, mobilní telefon pro potřeby jednotky, maskovací materiál, který byl použit k vytvoření realistických zranění na cvičení pro humanitární jednotku.

Krizová připravenost 2018

Krizová připravenost 2019

Díky podpoře Jihomoravského kraje ve výši 100 000 Kč pořídil OS ČČK opravu vozidel humanitární jednotky, pracovní uniformy pro členy humanitární jednotky a zorganizovat cvičení pro humanitární jednotku a s podporou ve výši 250 000 Kč mohl pořídit vozidlo pro potřeby spolku a sociálního zařízení.

Krizová připravenost 2020

Díky podpoře Jihomoravského kraje ve výši 350 000 Kč pořídil OS ČČK pracovní uniformy a opravu fasády sídla Oblastního spolku.

Krizová připravenost 2021

Díky podpoře Jihomoravského kraje ve výši 250 000 Kč v investiční části dotace pořídil OS ČČK garáž pro parkování vozidla, díky neinvestiční části dotace ve výši 70 000 Kč pak pořídil pracovní uniformy pro členy humanitární jednotky.

Krizová připravenost 2022

Díky podpoře Jihomoravského kraje ve výši 300 000 Kč pořídil OS ČČK vozidlo pro potřeby spolku a sociálního zařízení.

Další projekty

Prevence závažných civilizačních chorob

Plyšáková nemocnice

Kontaktní formulář

Neváhejte se nám ozvat s jakýmkoliv dotazem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.